پیام مدیرعامل

پیام مدیرعامل

قابل توجه مشتریانی که موعد تسویه آنها 1399/9/30 میباشد

قابل توجه مشتریانی که موعد تسویه آنها 1399/9/30 میباشد

پایان طرح واگذاری خودرو به بازنشستگان

پایان طرح واگذاری خودرو به بازنشستگان

 سامانه نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری

سامانه نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری

آخرین اخبار

+ نمایش همه
 • پاسخ به سوالات متداول و پرتکرار بازنشستگان محترم
  18 شهریور 1397
  پاسخ به سوالات متداول و پرتکرار بازنشستگان محترم
  در سال 1395 شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی هلدینگ مالی...
  ادامه مطلب ...
 • پایان طرح واگذاری خودرو به بازنشستگان کشوری
  19 شهریور 1397
  پایان طرح واگذاری خودرو به بازنشستگان کشوری
  با توجه به تماسهای مکرر خانواده های محترم بازنشستگان کشوری بدینوسیله به اطلاع میرساند: طرح واگذاری...
  ادامه مطلب ...
 • قابل توجه مشتریانی که موعد تسویه آنها 1399/9/30 میباشد
  13 بهمن 1399
  قابل توجه مشتریانی که موعد تسویه آنها 1399/9/30 میباشد
  قابل توجه مشتریانی که موعد تسویه آنها 1399/9/30 میباشد به منظوراقدامات مربوط به فک رهن و تسویه...
  ادامه مطلب ...

 

در سال 1395 شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی کشوری، فعالیت خود را در حوزه‌ی لیزینگ آغاز نمود. هدف اصلی شرکت بهبود رفاه مشتریان از طریق تامین کالاهای اساسی و گران قیمت به‌صورت اقساطی برای عموم متقاضیان خصوصا بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری می‌باشد. با توجه به اتمام طرح واگذاری خودرو به بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری که در سال 1396 اجرا گردید، سوالات متعددی از سوی بازنشستگان محترم مطرح شد که جهت تنویر اذهان عمومی جامعه‌ی بازنشستگان پاسخ به این سوالات متداول و پرتکرار را در چارچوب مفاد این اطلاعیه به آگاهی عموم بازنشستگان محترم می‌رساند.

1)     آیا می‌توان از امکانات خرید خودرو هم‌چون طرح اجرا شده در سال 1396 بهره برد؟

ضمن قدردانی از اعتماد و استقبال کم‌نظیر تمامی اعضای محترم جامعه‌ی معظم بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از اولین طرح واگذاری خودرو به بازنشستگان که طی ماه‌های آبان لغایت اسفندماه سال 1396 اجرا و منجربه واگذاری بیش از 2000 دستگاه از محصولات تولیدی شرکت ایران‌خودرو به خانواده‌ی معظم بازنشستگان گردید، بدین وسیله به آگاهی می‌رساند که طرح مزبور از اسفندماه 1396 خاتمه یافته و بالتبع امکان اجابت درخواست‌های مطروحه مبنی بر خرید خودرو و هم‌چنین بهره‌مندی از شرایط مزبور وجود ندارد.

2)     آیا به صورت انفرادی می‌توان تسهیلات خرید خودرو دریافت نمود؟

با توجه به بروز شرایط کنونی برای خودروسازان بزرگ کشور، در حال حاضر امکان مذاکره برای تامین هیچ یک از انواع خودرو مقدور نمی‌باشد، که امید است در آینده با تغییر شرایط و بهبود موقعیت این خودروسازان مجددا طرح‌هایی از این قبیل اجرا گردد. با توجه به سیاست‌های هلدینگ مالی و شرکت در خصوص ارائه تسهیلات گروهی که به‌منظور رعایت عدالت میان متقاضیان خرید اتخاذ گردیده است، امکان درخواست خودرو به صورت موردی وجود ندارد. بدیهی است به محض بهبود وضعیت تولید محصولات خودرویی در کشور برنامه‌ریزی لازم جهت امکان عرضه و واگذاری مجدد خودروهای تسهیلاتی انجام و مراتب از طریق کانال‌های ارتباط عمومی و سایت صندوق بازنشستگی کشوری به اطلاع‌ عموم بازنشستگان محترم خواهد رسید.

3)     طرح‌های آتی شرکت واسپاری آتیه صبا برای بازنشستگان کدامند؟

واحد طرح و برنامه شرکت واسپاری آتیه صبا مبتنی بر درخواست‌های مطروحه از سوی بازنشستگان محترم از طریق مراجعات حضوری، تماس‌های تلفنی و سایر طرق، طرح‌هایی را در جهت تامین رفاه هر چه بیشتر بازنشستگان تهیه و جهت اخذ تاییدیه به هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی ارسال نموده است که پس از تایید از سوی هلدینگ مالی و تصویب مراتب از سوی صندوق بازنشستگی کشوری مراتب را از طریق کانال‌های اطلاع رسانی (هم‌چون سایت صندوق بازنشستگی کشوری) به اطلاع بازنشستگان محترم خواهد رساند. جهت مزید آگاهی، طرح‌های در دست تهیه عموما شامل کالا و مایحتاج اساسی و گران‌قیمت است که با هدف تامین هرچه بیشتر رفاه جامعه‌ی بازنشستگان است، صورت می‌پذیرد.

4)     آیا تنها محصولات ایران‌خودرو برای ارائه وجود دارد؟

شرکت واسپاری آتیه صبا در سال 1396 به‌منظور اجرای طرح واگذاری خودرو برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری با تعدادی از خودروسازان بزرگ کشور مذاکره نمود. بر اساس شرایط و پیشنهادات مطروحه از سوی این خودروسازان و بررسی و مقایسه‌های صورت گرفته (با هدف تامین هرچه بهتر رفاه بازنشستگان) شرکت ایران‌خودرو به عنوان تامین‌کننده خودرو انتخاب گردید. از این‌رو طرح واگذاری خودرو با همکاری شرکت ایران‌خودرو صورت پذیرفت. لذا در طرح‌های آتی نیز شرکت واسپاری آتیه صبا به‌منظور واگذاری خودرو ابتدا مذاکراتی را با شرکت‌های خودروساز ترتیب خواهد داد و پس از بررسی و مقایسه پیشنهادات از سوی این خودروسازان بهترین پیشنهاد را ملاک اتخاذ تصمیم در مورد تامین خودرو قرار خواهد داد.

تامین کننده ها

مشتریان

بالا