آغاز همکاری با شرکت جهان نوین آریا و فروش ویژه محصولات نیسان

شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص) به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان خود و در راستای اهداف و سیاست‌های کلان خود شاخص‌های متعددی هم‌چون  تامین محصولات با کیفیت بالا، ارزش بالای خرید نسبت به قیمت، خدمات پس از فروش مناسب و .... را برای انتخاب شرکای تجاری خود در نظر گرفته است. با در نظر گرفتن شاخص‌های مورد نظر و همچنین مقایسه‌ی ویژگی‌ها و مزیت‌ها میان عرضه‌کنندگان مختلف، شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص)، شرکت جهان نوین آریا را به عنوان یکی از شرکای تجاری خود انتخاب و در آستانه‌ی عید سعید فطر همکاری خود را با شرکت مزبور آغاز نموده است. 

شرکت جهان نوین آریا به واسطه‌ی حسن سابقه طولانی در امر عرضه خودروهای وارداتی و هم‌چنین توانایی در ارائه‌ی خدمات پس از فروش، موفق به اخذ نمایندگی رسمی از محصولات شرکت نیسان ژاپن به ایران گردید. بر اساس امکانات، ویژگی‌ها و فناوری‌های به کار رفته در‌ خودروهای نیسان، که به‌خودی خود نشان از محصولاتی متمايز، ایمن، پر قدرت، کم‌مصرف و کم‌استهلاک دارند، شرکت جهان نوین آریا بر پايه نیازسنجی دقیق مشتریان ايرانی، محصولات شرکت نيسان را که در کشورهای ژاپن و انگلستان توليد می‌شوند به‌طور سفارشی‌ساخته شده وارد می‌نماید. هم‌چنین از جمله ویژگی‌های اصلی به عنوان نقطه قوت و اعتبار شرکت جهان نوین آریا این است که خودروهای عرضه شده توسط جهان نوين آريا، با اطلاعات ارائه شده در مستندات نيسان در ارتباط با مشخصات فنی و ظاهری خودروها تطابق کامل دارند. به عبارت دیگر، مشتریان گرامی هیچگونه مغایرتی در اطلاعات ارائه شده و خودروی تحویلی مشاهده نخواهد کرد. در همین رابطه می‌توان به ارائه خدمات متنوع پس از فروش شرکت جهان‌نوین آریا نیز اشاره کرد. نوبت‌دهی آسان از طریق اینترنت، عدم انتظار برای دریافت خدمات، کیفیت بالای ارائه‌ی خدمات و هم‌چنین سیستم پاسخگویی بسیار سریع و مسئولانه در قبال مشتریان سبب شده است که این شرکت از دیگر رقبایش بسیار متمایز باشد.

شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص) به مناسبت عید سعید فطر، همکاری رسمی خود را با شرکت جهان نوین آریا اعلام و فروش محصولات این شرکت را آغاز نموده است. شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص) با هدف تسهیل شرایط خرید این محصولات، خدمات مالی متنوعی نیز برای متقاضیان محترم در نظر گرفته است که می‌توانید با مراجعه به بخش طرح‌های فعال در سایت و یا تماس از طریق شماره 86030023 از جزئیات آن مطلع شوید.

بالا