کلیات

شرکت واسپاری آتیه صبا ( سهامی خاص ) با سرمایه گذاری شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی در 16 فروردین ماه سال 1395 تاسیس و با همکاری تعدادی از مدیران و کارشناسان مجرب و متخصص ، فعالیت خود را در زمینه واسپاری کالاهای سرمایه ای و مصرفی بادوام آغاز نموده است.

در شرکت واسپاری آتیه صبا مشتریان شرکت در زمره ی شرکای تجاری قرار دارند ، از آن جایی که معتقدیم تحقق چشم انداز و اهداف سازمانی جز در سایه بکارگیری رفتاری حرفه ای ، خردمندانه ، هدفمند و صحیح میسر نمی باشد ، لذا به پشتوانه این عقیده ، محور فعالیت خود را مقید به ارائه خدماتی کاملا شفاف ، منصفانه و قانون محور در چهارچوب الزامات و مقررات قانونی خصوصا مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که جزء اصول بنیادین فعالیت شرکت قرار دارد دانسته و به هیچ بهایی از آن رویگردان نخواهیم بود.

رعایت ضوابط تعیین شده از سوی نهاد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به واسطه اخذ مجوز از این سازمان محترم ، به عنوان متولی قانونگذاری و نظارت بر بازار غیر متشکل پولی می باشد و عضویت در انجمن ملی لیزینگ ایران به عنوان نهاد هماهنگ کننده در بین شرکت های لیزینگ رسمی و مطرح در سطح کشور گواهی بر صحت رویه های عملیاتی مورد عمل در این شرکت می باشد.

 

موضوع فعالیت

موضوع فعالیت شرکت طبق اساسنامه مصوب به شرح ذیل می باشد:

الف) موضوع اصلی: اموال منقول و غیر منقول ( مطابق بندهای الف، ب، ج، ماده (5) دستورالعمل تاسیس فعالیت و نظارت بر شرکت های واسپاری مصوب 16/ 4/ 86 شورای پول و اعتبار ) و واگذاری آن ها به متقاضیان در قالب عقود اجاره یا فروش اقساطی.

ب) موضوع فرعی: خرید و فروش انواع اوراق بهادار به منظور مدیریت نقدینگی در چهارچوب قوانین و مقررات و دستورالعمل های مربوط.

بالا